Odbori in komisije

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja – KMVII

  • predsednik: Anton Mežan
  • namestnik predsednika: Anton Omerzel
  • člani:
    • Jakob Bassanese
    • Srečko Vernig
    • Janez Brence

Statutarno-pravna komisija – SPK

  • predsednik: Boštjan Ploštajner
  • namestnik predsednika: Gregor Jarkovič
  • člani:
    • Anton Mežan

Odbor za proračun in občinsko premoženje

  • predsednik: 
  • namestnik predsednika: Jana Špec
  • člani:
    • Klemen Pangerc
    • Boštjan Ploštajner
    • Hugo Zupan

Odbor za prostor, varstvo okolja in infrastrukturo

  • predsednik: Mihaela Pesrl
  • namestnik predsednika: Klemen Rešek
  • člani:
    • Janez Brence
    • Marijeta Gogala
    • Gregor Jarkovič
    • Ljubislava Kapus
    • Anton Mežan

Odbor za družbene dejavnosti

  • predsednik: Jožica Zupan
  • namestnik predsednika: Brigita Šolar
  • člani:
    • Darko Mlakar
    • Ana Antloga
    • Alenka Hiti
    • Vanja Piber

Odbor za gospodarstvo in turizem

  • predsednik: Milan Rejc
  • namestnik predsednika: Elvira Krupić
  • člani:
    • mag. Lea Ferjan
    • Anton Omerzel
    • Franc Sebanc
    • Nik Zrimec

Nadzorni odbor

  • predsednik: 
  • namestnik predsednika: 
  • člani:

Občinska volilna komisija

  • predsednica: Danja Rus
  • namestnica predsednice: Alenka Jamar
  • članica: Nadja Vidic
  • namestnik članice: Blaž Ažman
  • članica: Melita Pretnar Kofol
  • namestnik članice: Luka Soklič
  • članica: Karmen Schindler Bernard
  • namestnica članice: Jana Zelnik

Svet javnega glasila Blejske novice

  • Blaž Ažman
  • Darja Poklukar
  • Jožica Vrečko
  • Anton Mežan
  • Dušan Žnidaršič
  • Matej Alijeski
  • Miha Žvan
  • Branka Smole
  • Blaž Marolt
  • Ludvik Kerčmar
  • Matej Kristan

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov – Data protection officer

  • Renata Zatler – obcina@bled.si

 

PREDSTAVNIKI OBČINE BLED V DRUGIH USTANOVAH

Nadzorni svet Javnega podjetja Infrastruktura Bled d. o. o.

  • Peter Pogačar
  • Janez Brence

Svet Zavoda za kulturo Bled

  • Iztok Pesrl
  • Niko Rakovec
  • Marjan Miklavčič
  • Brigita Šolar
  • Tadej Burazin

Svet Zavoda za pospeševanje turizma Bled

  • Uroš Ambrožič
  • Anton Mežan
  • Andrej Begović

Svet Osnovne šole prof. dr. Josipa Plemlja Bled

  • Maša Miklavčič
  • Branka Trpin
  • Iztok Pesrl

Svet Vrtca Bled

  • Boštjan Ploštajner
  • Natalija Korošec

Upravni odbor Visoke šole za hotelirstvo in turizem Bled

  • Nives Mušič
  • Sabina Rešek

Svet Osnovnega zdravstva Gorenjske

Svet Gorenjskih lekarn

  • Boris Ferjan

Svet Knjižnice Antona Tomaža Linharta Radovljica

  • Zora Završnik Črnologar

Svet Javnega zavoda TNP

  • Brigita Šolar

Svet Zavoda RS za gozdove, OE Bled

  • Zoran Pogačnik

Svet območne izpostave Radovljica Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti

  • Mihaela Pesrl

Skupni svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu za Občino Bled in Gorje

  • Dušan Žnidaršič