Odbori in komisije

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja – KMVII

  • predsednik: Anton Mežan
  • namestnik predsednika: Jakob Bassanese
  • člani:
    • Anton Omerzel
    • Srečko Vernig
    • Časlav Ignjatović

Statutarno-pravna komisija – SPK

  • predsednik: Simon Sirc
  • namestnik predsednika: Tamara Bertoncelj
  • člani:
    • Anton Mežan
    • Zorica Završnik Črnologar
    • Dušan Žnidaršič

Odbor za proračun in občinsko premoženje

  • predsednik: Srečo Vernig
  • namestnik predsednika: Jana Špec
  • člani:
    • Janez Brence
    • Klemen Pangerc
    • Simon Sirc
    • Jana Zelnik
    • Hugo Zupan

Odbor za prostor, varstvo okolja in infrastrukturo

  • predsednik: Anton Omerzel
  • namestnik predsednika: Časlav Ignjatović
  • člani:
    • Janez Brence
    • Janez Petkoš
    • Peter Pogačar
    • Rok Poklukar
    • Brigita Šolar

Odbor za družbene dejavnosti

  • predsednik: Mihaela Pesrl
  • namestnik predsednika: Brigita Šolar
  • člani:
    • Dušan Žnidaršič
    • Aneta Varl
    • Špela Koren
    • Janez Petkoš
    • Frančiška Smolej

Odbor za gospodarstvo in turizem

  • predsednik: Jakob Bassanese
  • namestnik predsednika: Ludvik Kerčmar
  • člani:
    • Anton Omerzel
    • Jožica Šmit
    • Franc Sebanc
    • Miran Vovk
    • Zorica Završnik Črnologar

Nadzorni odbor

  • predsednik: Saša Nemeček
  • namestnik predsednika: Zvonko Špec
  • člani:
    • Blaž Marolt
    • Tomaž Tolar
    • Bojan Križ

Občinska volilna komisija

  • predsednica: Danja Rus
  • namestnica predsednice: Alenka Jamar
  • članica: Nadja Vidic
  • namestnik članice: Blaž Ažman
  • članica: Melita Pretnar Kofol
  • namestnik članice: Luka Soklič
  • članica: Karmen Schindler Bernard
  • namestnica članice: Jana Zelnik

Svet javnega glasila Blejske novice

  • Polonca Frelih
  • Ciril Kraigher
  • Darko Mlakar
  • Dušan Pavlič
  • Vanja Piber
  • Stanko Svete
  • Jožica Šmit
  • Mateja Vilman
  • Pavla Zupan

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov – Data protection officer

  • Renata Zatler – obcina@bled.si

 

PREDSTAVNIKI OBČINE BLED V DRUGIH USTANOVAH

Nadzorni svet Javnega podjetja Infrastruktura Bled d. o. o.

  • Simon Jan
  • Bojan Križ

Svet Zavoda za kulturo Bled

  • Uroš Ambrožič
  • Tadej Burazin
  • Marjan Miklavčič
  • Špela Koren
  • Srečko Vernig

Svet Zavoda za pospeševanje turizma Bled

  • Anton Omerzel

Svet Osnovne šole prof. dr. Josipa Plemlja Bled

  • Špela Koren
  • Aneta Varl
  • Tamara Bertoncelj

Svet Vrtca Bled

  • Tamara Bertoncelj
  • Saša Pazlar
  • Iztok Pesrl

Upravni odbor Visoke šole za hotelirstvo in turizem Bled

  • Alen Kofol
  • Danica Vester

Svet Osnovnega zdravstva Gorenjske

  • Tamara Bertoncelj

Svet Gorenjskih lekarn

  • Nina Čelesnik

Svet Knjižnice Antona Tomaža Linharta Radovljica

  • Natalija Korošec

Svet Javnega zavoda TNP

  • Zora Završnik Črnologar

Svet Zavoda RS za gozdove, OE Bled

  • Majda Loncnar