Občinski nagrajenci

Prejemniki občinskih priznanj v preteklih letih:

ČASTNI OBČAN prof. dr. Ludvik Ravnik 2012
dr. Ernest Petrič 2011
Melita Vovk 2008
Ivan Rudenjak 2007
Anton Kelbl 2006
Janez Ravnik 2005
dr. Borut Rus 2005
Vinko Golc 2004
Borut Šanca 2002
Božo Benedik 2001
ZLATA PLAKETA Marijan Manfreda – Marjon 2012
Andrej Klinar 2011
Grand Hotel Toplice Bled 2011
TVD Partizan Bled – Odbojkarski klub Bled / ACH Volley Bled 2011
Društvo upokojencev Bled 2010
Turistično društvo Bled 2009
Franc Papler 2008
Aleš Jerala 2007
Stanko Slivnik 2007
Iva Poličar 2007
Veslaški klub Bled 2006
Ciril Kocjančič 2006
Janez Varl 2006
Jože Kapus 2006
Cvetka Zonik 2005
Kulturno umetniško društvo Zasip 2005
Štefan Špilak 2004
Osnovna šola Bohinjska Bela 2003
Iztok Čop 2002
Godba Gorje 2002
Milan Janša 2002
Alpski kvintet 2001
Miloš Janša 2001
Špela Pretnar 2001
SREBRNA PLAKETA Vladimir Silič 2012
Prostovoljno gasilsko društvo Ribno 2012
Kulturno društvo Rudija Jedretiča Ribno 2012
IEDC – Poslovna šola Bled 2011
Mihaela Pesrl 2011
Vrtec Bled 2010
Franc Arh 2010
Janez Petkoš 2009
Prostovoljno gasilsko društvo Rečica Bled 2009
Majda Loncnar 2008
Prostovoljno gasilsko društvo Bohinjska Bela 2008
Ciril Kraigher 2007
Kristl Ogris 2007
Franci Smon 2007
Folklorna skupina Bled 2007
Prostovoljno gasilsko društvo Selo pri Bledu 2007
Rado Mužan 2006
Prostovoljno gasilsko društvo Zasip 2006
Prostovoljno gasilsko društvo Bled 2006
Kulturno društvo Bohinjska Bela 2006
Katarina M. Knaflič 2005
Ludvik Kerčmar 2005
Gasilska zveza Bled – Bohinj 2005
Albina Ulčar Alieski 2004
Janez Fajfar 2004
Prostovoljno gasilsko društvo Gorje 2004
Branko Anton Lubej 2003
Vinko Poklukar 2003
Matevž Kavčič 2002
Marica Okršlar 2002
Borut Rus 2001
TVD Partizan – Odbojkarski klub Bled 2001
BRONASTA PLAKETA Frančiška Smolej 2012
Jože Konc 2012
Camping Bled – Sava hoteli Bled d. d. 2012
Marina Vukašević 2011
Kolesarski klub Bled 2011
Festival Bled – Društvo za pomoč umetnikom dežele Kranjske 2011
Ivanka Berčan 2010
Jožica Vrečko 2010
Franc Učakar 2010
Sara Isakovič 2009
Jože Smole 2009
Oktet Lip Bled 2009
Elizabeta Demšar Zupan 2008
Višja strokovna šola za gostinstvo in turizem Bled 2008
Podružnična šola Ribno 2008
Jani Klemenčič 2007
Bojana Pipan 2007
Anica Svetina 2007
Albin Valant 2007
Jernej Vovk 2007
Marija Stare 2006
Antonija Ferjan 2006
Ana Prskalo 2006
Alojz Noč 2006
Štefka Možina 2005
Štefan Udrih 2005
Nikolaj Štolcar 2005
Štefan Polda 2005
Marjan Zupan 2004
Ludvik Knafelj 2004
Janez Marič 2003
Alojz Razinger 2003
Blejski plesni studio 2003
Jakob Kunstelj 2002
Jakob Pretnar 2002
Prostovoljno gasilsko društvo Ribno 2002
Dana Renčelj 2001
PRIZNANJE OBČINE BLED Primavera Bled 2012
Borut Pangerc 2012
Vojko Zavodnik 2012
Henrik Riko Zupan 2012
Andraž Ristič 2012
Jakob Lenardič 2012